fbpx

לקבל את ההכרה שמגיעה לך.

קידום בספוטיפיי למוזיקה שלך עם קמפיין ממומן בהתאמה אישית

המוזיקה שלך זה הדבר הכי חשוב, ואנחנו פה לעזור לך להגיע ליותר אוזניים. קידום ממומן של מוזיקה באונליין, כמו קידום בספוטיפיי, היא הדרך האפקטיבית ביותר לעשות את זה, וכבר עזרנו להרבה אמנים להצליח. לא משנה מה המטרה שלך - להגדיל את כמות ההשמעות של שיר/אלבום, לקדם הופעה/סיבוב הופעות, להגדיל את העוקבים שלך בספוטיפיי, או פשוט להעלות את המודעות למוזיקה שלך: קידום מוזיקה בספוטיפיי יעזור לך להשיג יותר ממה שחשבת שאפשרי. יש לך משהו מיוחד. עכשיו נגרום לכולם לדעת את זה.

01

הגדלת עוקבים, מאזינים והאזנות.

חיזוק המיתוג המוזיקלי שלך באמצעות בניית בסיס מעריצים יציב ותמידי של אנשים אמיתיים. בלי בוטים או קניית מיקומים זמניים בפלייליסטים.

02

שמירה מאסיבית של המוזיקה שלך.

קידום בספוטיפיי שמאתר אוטומטית מאזינים שאוהבים בדיוק את המוזיקה שלך וששומרים אותה בפלייליסטים האישיים שלהם, גם הרבה אחרי שהקמפיין הסתיים.

03

כניסה לפלייליסטים אלגוריתמיים.

אסטרטגיות קידום "מחוץ לקופסה" שמצליחות להכניס את המוזיקה שלך למקור ההאזנות הגדול ביותר בספוטיפיי- הפלייליסטים האלגוריתמיים כמו Release Radar, Discover Weekly, Radio ועוד.

קידום בספוטיפיי + קידום ברשתות החברתיות

שׂרה שׂרה

איך?

אנחנו יודעים להביא את המאזינים הנכונים לפרופיל שלך בספוטיפיי ועושים הכל כדי לוודא שהאלגוריתם של ספוטיפיי יעבוד בשבילך. היתרון הגדול ביותר? הקמפייני לקידום מוזיקה בספוטיפיי שאנחנו בונים נועדים להשפיע ולמשוך קהל גם אחרי מחליטים להפסיק אותם. המאזינים והעוקבים שלך הם לטווח ארוך, וניתן יהיה לטרגט אותם שוב לצד חובבי מוזיקה דומים להם בקמפיינים של ריליסים עתידיים.

למה?

קידום בספוטיפיי פרסום בפייסבוק

היום, לכל אחד ואחת יש את הפוטנציאל להגיע לקהל עצום ולבנות קריירה מוזיקלית משגשגת, בלי תלות בשומרי סף, ועדות קבלה, קשרים או מזל. את 'שׂרה שׁרה' הקים רועי זכאי, מוזיקאי עם מיליוני האזנות בספוטיפיי ויוטיוב. לאורך המסע שלו, הוא חש את האתגר של מוזיקאים עצמאיים לקבל את החשיפה וההזדמנויות שהם ראויים להם. אנחנו רוצים לעזור למוזיקאים עצמאיים כמוך להגשים את חלומותיהם. יש לך את הקול הייחודי שלך ואנחנו כאן להביא אותו לעולם. אנחנו רוצים ליצור עולם שבו מוזיקאים יכולים להצליח על סמך הכישרון והעבודה הקשה שלהם, לא על סמך קשרים או מזל.

כמה?

קידום ממומן בהתאמה אישית הוא השקעה בקריירה המוזיקלית שלך והעלות המדוייקת שלו משתנה בהתאם למטרות הספציפיות שלך. חבילות קידום מוזיקה עם 'שׂרה שׁרה' מתחילות ב 2,000 ש"ח בחודש ומעלה. קמפיין יכול להימשך כחודשיים-שלושה וגם באופן רציף וקבוע לאורך השנה. הסכום הזה כולל, מלבד בניית וניהול הקמפיין, גם ייעוץ וליווי לפני ולאורך הקמפיין, אסטרטגיה דיגיטלית, ניהול וניתוח נתונים ברמה יומית, ועוד.

על קידום בספוטיפיי עם שׂרה שׁרה

כשהמומחים בקידום יושבים על המוזיקה שלך.

עובדים עם דאטה

אנחנו מנתחים את הנתונים עם כלים מתקדמים כדי להבין מה מעיף את המעריצים שלך, ואז בונים אסטרטגיה שתביא אותם להפיץ את הבשורה שלך.
במהלך הקמפיין, אנחנו מצליבים מידע מכמה מקורות ועושים אופטימיזציה שתתבטא במקסימום האזנות למוזיקה שלך מהקהל הרלוונטי לך.

שקיפות מלאה

את הקידום אנחנו עושים בחשבון הפרסום שלך, והוא שלך בלבד. באופן הזה, פייסבוק לומד להכיר אותך, את המוזיקה שלך ואת קהל היעד שלך בצורה הטובה ביותר. יש לך המידע לגבי לאן הולך כל שקל שלך לצד דיווחים מפורטים על ביצועי הקמפיינים שאנחנו עושים.

ניסיון

מ2013 מנהלים קמפיינים במערכת הפרסום של פייסבוק. צברנו ידע עצום ויכולות מוכחות להשגת תוצאות יוצאות דופן. אנחנו מבינים לעומק את האופן שבו פייסבוק פועלת, מפתחים אסטרטגיות פרסום יעילות, מנהלים קמפיינים בצורה מקצועית ומשיגים תוצאות מוכחות. הניסיון שלנו הוא נכס משמעותי עבורך, חוסך לך זמן וכסף, מביא תוצאות טובות יותר ומעניק לך שקט נפשי.

ייעוץ מקצועי

אנחנו עוטפים את הלקוחות שלנו בייעוץ מקצועי עם צוות מנוסה שינתח את המוזיקה שלך ויפתח אסטרטגיית קריאייטיב ייחודית לה.

יצירתיות

פתרונות רגילים נשארים מחוץ לדלת. אנחנו מאמינים ביצירתיות פורצת דרך שתגרום לקמפיין שלך להתבלט מעל כולם ולהשיג את המטרות שלך בצורה יוצאת דופן. קריאייטיב שאי אפשר להתעלם ממנו הוא התבלין הסודי שלנו ;-).

באים מהמוזיקה

אנחנו מומחים בשיווק דיגיטלי וגם מוזיקאים בעצמנו. הניסיון הכפול שלנו מאפשר לנו לבנות קמפיינים אפקטיביים ושנאמנים לקול האמנותי שלך. אנחנו נרגיש ונבין את המוזיקה שלך לעומק וניצור חיבור אותנטי עם קהל היעד שלך.

יש שם קהל שמחכה לך.

אודות

רועי זכאי הוא מוזיקאי עם מיליוני האזנות בספוטיפיי ויוטיוב.

לאורך הקריירה שלו, רועי חווה את האתגרים שמוזיקאים עצמאיים נתקלים בהם בקבלת חשיפה והזדמנויות ראויות.

הוא הקים את 'שׂרה שׁרה' במטרה לעזור למוזיקאים עצמאיים להגשים את חלומותיהם באמצעות קידום ממומן בספוטיפיי ורשתות חברתיות.

רועי משתמש בניסיון העשיר שלו בתחום המוזיקה והשיווק הדיגיטלי כדי ליצור קמפיינים אפקטיביים שמביאים לתוצאות מרשימות עבור האמנים שהוא עובד איתם.

המטרה של רועי היא להבטיח שמוזיקאים יצליחו על סמך הכישרון והעבודה הקשה שלהם, ולא על סמך קשרים או מזל.

קידום בספוטיפיי- שאלות נפוצות

בהחלט! קידום ממומן לספוטיפיי יעיל עבור כל ז'אנר מוזיקלי, מרוק ועד קלאסי, בעברית או באנגלית.
אנחנו יודעים לטרגט קהל ספציפי, אם בארץ או בחו"ל, ולהבטיח שהמוזיקה שלך תגיע לאוזניים הנכונות.

הגדילה במספר העוקבים, מאזינים וההאזנות תראה בדאטה בSpotify For Artits כבר יום לאחר השקת הקמפיין. הקמפיינים שלנו "מעוררים" את האלגוריתם של ספוטיפיי שיביא לך מצידו האזנות חינם גם זמן רב לאחר שהקמפיין הסתיים.

קידום מוזיקה חדשה:
קידום בספוטיפיי לריליס חדש יתמקד במיקסום החשיפה לשיר עצמו.
זה יגרום לספוטיפיי להמשיך ולחשוף אותו אורגנית בתוך הפלטפורמה גם אחרי שהקמפיין הסתיים.
קידום זה כולל יצירת התרגשות וציפייה סביב השחרור, מיקוד קהל יעד מתאים, והנעת המאזינים להאזנה ולשיתוף. 

קידום מוזיקה קיימת:
קידום בספוטיפיי למוזיקה קיימת יכול להיות עוצמתי ולאפשר להגדיל את ההאזנות והמאזינים לכל קטלוג השירים שלך.
זה כולל הדגשת שירים מוצלחים, קידום פלייליסטים קיימים, והרחבת החשיפה לקהל מאזינים חדש,
מה שיכול להוביל לגידול מתמשך במספר ההאזנות והעוקבים.

בין אם מדובר בשיר חדש או בקטלוג קיים,
קמפיין ממוקד ומותאם אישית יכול להביא להצלחה משמעותית בספוטיפיי,
להשיג קהל נאמן ולהגביר את הנוכחות המוזיקלית שלך בפלטפורמה.

אם כך, קידום בספוטיפיי של השירים שלך הוא בדיוק בשבילך. אנחנו יודעים לקדם גם מוזיקה קיימת וגם חדשה ונעשה עבורך את העבודה המורכבת. קידום ממומן לספוטיפיי מתאים לאלה שרוצים רק להתרכז ביצירה בלי הצד השיווקי ולקבל מעטפת מקצועית שתספק את התנאים ליצור מוזיקה ואת השקט הנפשי שהם בידיים הטובות ביותר בתחום של שיווק מוזיקה.

אנחנו מציעים מגוון חבילות קידום מוזיקה, החל מ-2,000 ש"ח לחודש  ( מלבד התשלום לפייסבוק ). חבילה זו כוללת קמפיין ממומן מותאם אישית בפייסבוק ואינסטגרם, תוך התמקדות בנתונים דמוגרפיים וגיאוגרפיים. חבילות מורכבות יותר (עד 5,000 ש"ח לחודש) כוללות אפשרויות מתקדמות יותר, כמו טרגוט לפי תחומי עניין, התנהגות גלישה ופיצול קהלים מותאם אישית. 

בנוסף לתשלום עבור השירותים שלנו, יש לקחת בחשבון גם את עלויות הפרסום לפייסבוק עצמה. תקציב הפרסום לפייסבוק משתנה בהתאם לצרכים ולמטרות של הקמפיין, אך אנו ממליצים להתחיל עם תקציב של לפחות 1,000 ש"ח לחודש עבור מודעות, על מנת להשיג תוצאות אפקטיביות. תקציב זה ישמש לחשיפה רחבה יותר ולמיקוד מדויק בקהל היעד שלכם.

שיטת השיווק מבוססת על פרסום ישיר.
זה אומר שאנחנו מפרסמים את המוזיקה שלך ישירות למאזינים פוטנציאליים בפלטפורמות כמו פייסבוק ואינסטגרם.
זה מאפשר לנו למקד לקהל שמעניין אותו המוזיקה שלך, ולהגביר את המעורבות והחשיפה.

האלגוריתם של פלטפורמות הסטרימינג מעדיף תוכן שמייצר מעורבות גבוהה,
כמו שמירות, מעקבים והוספה לרשימות השמעה.
זה מאותת לאלגוריתם שהמוזיקה שלך פופולרית ומוביל לחשיפה אורגנית רחבה יותר.

היתרון בעבודה איתנו הוא במיקוד שלנו בקהל בעל הסיכוי הגבוה ביותר שיאהב את המוזיקה שלך
ושימוש בשיטות פרסום ישיר.

אנו מבטיחים שהמוזיקה שלך תגיע למאזינים הנכונים,
מה שמוביל למעורבות גבוהה ולהשפעה חיובית על האלגוריתם.

כך, נוכל להבטיח צמיחה מתמשכת ופופולריות למוזיקה שלך גם לאחר סיום הקמפיין.

האסטרטגיות של שׂרה שׁרה מתמקדות ביצירת השפעה מתמשכת על ידי הבאת תנועת גולשים עם מעורבות גבוהה שממשיכה לדרבן את הצמיחה האלגוריתמית גם אחרי סיום הקמפיין הפרסומי. כך המוזיקה שלך ממשיכה לצמוח בצורה אורגנית לאורך זמן.

יש שם קהל שמחכה לך.